magnify
Home Nota prawna

Nota prawna

Nota prawna serwisu www.mundipharma.pl/wp

Serwis www.mundipharma.pl/wp ma charakter informacyjny. Serwis został przygotowany i jest administrowany przez Mundipharma Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kochanowskiego 45A w Warszawie.

Właścicielem domeny internetowej mundipharma.pl/wp jest Mundipharma Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kochanowskiego 45A w Warszawie. Mundipharma Sp. z o. o. jest właścicielem nazwy, znaku graficznego „Mundipharma”, nazwy i znaków elementów identyfikacji wizualnej serwisu www.mundipharma.pl/wp, które podlegają ochronie prawnej. Używanie bez zgody Właściciela elementów identyfikacji pociąga za sobą odpowiedzialność prawną. Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego są zastrzeżone. Serwis zawiera elementy chronione prawem autorskim, znaki towarowe oraz inne oryginalne materiały.

Właściciel zastrzega sobie prawo do aktualizacji, wprowadzania uzupełnień, zmian w Serwisie bez konieczności wcześniejszego powiadamiania Użytkowników.

Środki farmaceutyczne wymienione w serwisie są dopuszczone do obrotu w Polsce na podstawie odpowiednich przepisów prawa oraz decyzji organów administracyjnych. Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Serwis ma charakter informacyjny. Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie, szczególnie dotyczące leków, terapii i badań były prawidłowe. Ostateczne decyzje stosowania terapii spoczywają na lekarzu.

Zarówno autorzy, konsultanci jak i wydawcy serwisu oraz dostawca internetowy nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie.

Prawa autorskie do materiałów zawartych w niniejszym serwisie przysługują Mundipharma Sp. z o.o. Jakiekolwiek drukowanie, kopiowanie i inne rodzaje wykorzystania mogą odbywać się jedynie i wyłącznie w celach nie komercyjnych i dla użytku własnego. Treści, które zawierają nazwy handlowe produktów powinny być drukowane wraz z charakterystyką produktu umieszczoną w serwisie (CHPL). Nie ponosimy odpowiedzialności za wykopiowywanie fragmentów tekstu oraz ich używanie niezgodne z obowiązującym prawem oraz Regulaminem serwisu.

Reprodukcja całości lub części serwisu bez uprzedniej pisemnej zgody Mundipharma Sp. z o. o. jest zabroniona. Wszelkie umieszczone w niniejszym serwisie nazwy handlowe stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek ich wykorzystywanie odbywać się może jedynie za zgodą Mundipharma Sp z o. o.

Mundipharma Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za materiały, informacje i opinie zamieszczone w innych serwisach internetowych bez jej zgody lub przez nią nie opracowywanych. Mundipharma Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za skutki nieprawidłowego funkcjonowania sieci, w szczególności szkody powstałe w efekcie przerw w dostępie do sieci, błędów systemu komputerowego, uszkodzenia lub wprowadzenia wirusa do sprzętu komputerowego lub innego urządzenia w związku z dostępem do stron internetowych.

Właściciel i podmioty obsługujące serwis www.mundipharma.pl/wp nie gromadzą żadnych danych osobowych ani informacji identyfikujących Użytkowników niniejszego Serwisu za wyjątkiem przypadków, gdy podane są one świadomie przez samego Użytkownika. Dane osobowe dostarczone przez Użytkownika wykorzystywane będą tylko do celów określonych w danej części serwisu. Informacje identyfikujące Użytkownika nie są przekazywane żadnym stronom trzecim. Adresy IP mogą być wykorzystywane do obliczeń statystycznych w celu ulepszania serwisu.

 
AN/MUNDI/04/2014/44